ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Pershkruiani veten por jo ..ne

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Pershkruiani veten por jo ..ne   Wed Aug 19, 2009 9:58 pm

Pamjen fizike por ate emocionale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruiani veten por jo ..ne   Wed Aug 19, 2009 10:02 pm

Une jam vajza ambicioze. luftoj per ate qe dua. nuk dorezohem lehte...
Arrij ate qe dua dhe enderroj...
Kam shume gjera ne veten time.. por nuk jam e hapur dhe se pari duhet ta njoh mire personin dhe pastaj ti flas per jeten time dhe ndjenjat e mia...
Jam e sinqerte nuk dua te lavdohem por keshtu eshte te gjithe me thone ti flet nder sy...Aq me ben..ate qe eshte e flas.
Jam vajza e mbyllur.por me shume gazmore...
Kur jam e heshtu diqka me mundon nga brenda,jurse kur jam gazmore.. nese dikush me prish diten.. behem zjarr...
Enderra ime kur kam qen me e vogel ka qen te jem psikologe, por me kalimin e viteve deshta dhe dua te jem astronome...
ose shpikese..
Ti jap njerezve diqka qe nuk kam pare...
Jam me shume deshira.
Jam e sigurte per zgjedhjet qe dua ti bej ne jete..
Ne internet nganjehere nuk jam informacione te sakta per disa njerez qe me pyetin( te panjoftur)
JAM VAJZE ME NJE KARAKTER TE VEQANTE..Veshtire te gjendet si une...
Per te ber diken shoqe apo shok se pari dua ta studioj mire e mire...Ne fakt e zgjedhi shoqerin e mire...
Me gjen qe shpenzoj me se shumti kohe eshte mesimi...
Sepse e di se vetem duke mesuar do te jem dikushi ne jeten time..
Nuk jam shume e dhen mbas filmave dhe serialeve...
Vetem kur kan ndonje ngjarje te veqnate atehere po..
Ne jete dua te bej aventura..
Te udhetoj neper bote te njoh njerez te rinj,gjuha ,tradita,zakone te te tjereve...

Ne shkolle jam me e mira...
Nuk them per tu mburrur...Sahere qe prinderit kan pyetur per mua arsimtaret kan then Edona eshte e sjellshme e urte, dhe shume shume e afte me mesime..eshte me e mira...

Kjo per mua nuk eshte diqka e madhe sepse e di qe duhet te mesoj..

Nga personat e famshen preferoj:

Prej aktoreve:flor bertotti,danna garcia,selin demiratar....
Prej sportistave:ronaldonho,david beckam etj..
Prej kengetareve:dafina zeqiri.arta bajrami.genta ismajli.leonora jakupi.....vesa luma ...etj

KJO ISHTE NJE PERSHKRIM SE PAKU I SHKURTER MUND TE THEM PER VEHTEN TIME PER GJERAT QE I DUA,ENDERAT ETJ...
[b]


Edituar pėr herė tė fundit nga Edona nė Thu Aug 20, 2009 1:03 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruiani veten por jo ..ne   Thu Aug 20, 2009 1:13 am

jam vajze serioze ate qe kam per te thene ia them ne sy nuk me pelqen te flas per te tjeret keq dhe nuk me pelqen kur dikush flet per dike keq edhe nese ka te drejte....i urrej njerezit qe deshirojne tu tregoj gjithqka per jeten time ..nuk jam shum e hapur dhe mjaft veshtire bej shoqeri te re mundohem ta zgjedh shoqerine sa me mire dhe nuk rri me gjithkend shoqet dhe shoket e mi nuk jane shum por jane ata qe une i dua shume..me pelqejne aventurat dhe rreziqet nuk me intereson shum mendimi i te tjereve keshtu qe nese nuk deshirojne te rrine me mua une aq me pak deshiroj te rri me ta .nuk heq dore lehte nga gjerat qe dua ..
hobi:te behem aktore ose detektive
sporti:futboolli dhe tenisi
lendda e preferuar:historia
aktoret : josh duhamel. robert pattinson.colin farrel
kengetar:enrique iglesias.alban skenderaj
futbollist:david beckham dhe leite kaka

e di qe nuk do tu pelqej personaliteti im por ja qe une jam kjo
ps: nuk me pelqen kur dikush me thote qte bej dhe nese me thote qte bej zakonisht e bej te kunderten ..poashtu me pelqen te shikoj filma horror dhe me aventur ose aksion ..
KA EDHE SHUM E SHUM FJALE TE TJERA PER VETEN TIME QE NUUK JANE AS 2 3 VETA QE I DIN POR QE SHUMICA MENOJNE QE DINE GJITHQKA PER MUA POR NE FAKT NUK DINE ASGJE ...SIQ THASHE EDHE ME HERET KA EDHE SHUM E SHUM FJALE TE TJERA PER VETEN TIME DISA JANE NEGATIVE DISA JANE POZITIVE ..PER TE ME NJOFTUR MUA DUHET TE ME RRISH PERBALLE PER ME SHUM SE NJE VIT SEPSE MUND TE BEJ GJERA QE MUND TE TE BEFASOJNE ..DI TE SILLEM SHUMM MIR POR DI TE SILLEM EDHE SHUM KEQ...NGANJEHERE FAMILJARET ME THONE TI E SILL BOTEN NE GISHT PASI QE MUNDOHEM UNE TE KOMANDOJ NE SHTEPI .......E UURREJ KUR DIKUSH ME NDERPRET KUR JAM DUKE E FOLUR
NDOSHTA E TERPVA ME TERE KETO FJALE POR DUHET TIA THOJA DIKUJ [ASO QE OSHTE HAPUR EDHE TEMA PER KETE....NE JETEN RAE JAM E MBYLLUR NUK FLAS SHUM NE UNTERNET JAM LLAFAZANE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershkruiani veten por jo ..ne   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruiani veten por jo ..ne
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» REXHEP SHAHU:METAFORA E LIRISĖ OSE DIALOG I PĖRFYTYRUAR ME VETEN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: