ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Planifikohet film pėr Jimi Hendrix

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Planifikohet film pėr Jimi Hendrix   Fri Aug 21, 2009 9:45 am

Bosėt e Hollywoodit janė duke bėrė njė film pėr jetėn e legjendės sė kitarės, Jimi Hendrix.
Studiot janė tė alarmuar me tregimin e yllit nė 40-vjetorin e Festivalit tė Woodstock nė New York, nė tė cilin Hendrix ishte fytyra qendrore.

Sipas Daily Variety, Max Borenstein ėshtė duke shkruar skenarin, qė do tė aprovohet pastaj nga personat qė zotėrojnė tė drejtat e rokerit.

Kjo nuk ėshtė hera e parė qė ėshtė menduar njė film pėr yllin qė vdiq nė vitin 1970. Lenny Kravitz dhe Andre '3000' Benjamin mė herėt kanė planifikuar projekte tė ngjashme, qė kanė dėshtuar tė fitojnė aprovimin nga “Experience Hendrix”, qė kontrollohet nga motra e kitaristit.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Planifikohet film pėr Jimi Hendrix   Fri Aug 21, 2009 3:36 pm

flm per infon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
 
Planifikohet film pėr Jimi Hendrix
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Halit Bogaj: Abdurrahim Myftiu - ''Nga letėrsia nė film''

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: