ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Black Eyed Peas shėnon rekord nė top listė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Black Eyed Peas shėnon rekord nė top listė   Fri Aug 21, 2009 10:32 am

Grupi Black Eyed Peas ka shėnuar histori nė listėn e muzikės pop duke qėndruar mė sė shumti javė radhazi nė krye tė Billboard Hot 100.
Yjet e muzikės hip-hop kanė kryesuar listėn e singlave pėr 20 javė radhazi, duke tejkaluar rekordin mėhershėm tė Usher prej 19 javėsh.

“Boom Boom Pow”, singli i parė numėr njė, dhe kėnga qė zmbrapsi atė, “I Gotta Feeling”, kanė qenė nė maje tė top listave pėr 12, respektivisht tetė javė.

Grupi nuk po shijon sukses vetėm nė vendin e tyre, Amerikė, por gjatė tė hėnės katėrshja rimorėn pozitėn e parė edhe nė top listėn britanike tė singlave, me “I Gotta Feeling”

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Black Eyed Peas shėnon rekord nė top listė   Fri Aug 21, 2009 3:31 pm

hahhahhaha i kam disa kenge te tyre in my computer flm per infon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Black Eyed Peas shėnon rekord nė top listė   Sun Aug 23, 2009 4:59 pm

edhe kanga eshte e mire po edhe ata vet jon te mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Black Eyed Peas shėnon rekord nė top listė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Black Eyed Peas shėnon rekord nė top listė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: