ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Oprah Winfrey ēmendet pas erės sė Jay-Z

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Oprah Winfrey ēmendet pas erės sė Jay-Z   Fri Aug 21, 2009 10:33 am

Oprah Winfrey, pėr tė cilėn raportohet se ėshtė ndarė nga dashnori i saj shumėvjeēar Stedman Graham, ėshtė duke u ēmendur pas reperit tė famshėm Jay –Z, sepse atij i vjen era e mirė.
Edhe pse ajo nuk ėshtė adhuruese e muzikės sė reperit, Oprah mendon se Jay-Z, tė cilin e ka intervistuar kohė mė parė, ėshtė njė rrėmbyes i ėmbėl zemrash.

"Jay-Z ėshtė miku im i ri i mirė. Ai ishte shumė i hijshėm dhe i hirshėm dhe i vinte era shumė mirė kur e kisha nė shou. Ėshtė asilloj gjėje kur e pėrqafon njė djalosh dhe aroma disi ėshtė e ngulitur nė ta. Edhe kur shkova nė njė vend tjetėr, ende mund ta ndjeja erėn e tij nė mua. Mė shtynte tė them, ‘O Zot, kjo ėshtė shumė e mrekullueshme’”, ka thėnė Oprah pėr radiostacionin amerikan O Radio.

Raportohet se Oprah ėshtė vėnė nė kėrkim tė njė mashkulli tė ri nė jetėn e saj pasi qė ėshtė ndarė nga ish-dashnori i saj Graham.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Oprah Winfrey ēmendet pas erės sė Jay-Z   Fri Aug 21, 2009 11:09 am

shum flm per infon libona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
 
Oprah Winfrey ēmendet pas erės sė Jay-Z
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: