ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Depp dhe Berry yjet mė seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Depp dhe Berry yjet mė seksi   Sat Aug 22, 2009 11:31 pm

Johnny Depp dhe Halle Berry janė emėruar yjet mė seksi, ndėrsa George Clooney ‘xhentėlmeni mė i dallueshėm’ nė njė sontazh tė ri nė Amerikė.
Revista amerikane Parade ka pyetur kėrkuar nga lexuesit e saj tė votojnė pėr yjet mė favorite nė linjėn e kategorive tė ndryshme, dhe Depp e Berry janė emėruar ‘Aktori mė Seksi’ respektivisht ‘Femra mė Seksi’, derisa Brad Pitt dhe Angelina Jolie, janė shpallu ‘Ēifti mė Seksi’.

Jennifer Garner ka mbledhur dy ēmime, ‘Bukuroshja Mė Natyrale’, dhe ‘Ēifti Mė Normal’, sė bashku me burrin e saj Ben Affleck. Tė porsamartuarit Fergie dhe Josh Duhamel janė votuar pėr ‘Martesėn Mė tė Suksesshme’.

Zonja e parė e Amerikės, Michelle Obama, ėshtė emėruar ‘Pėrcaktuesja Mė e Madhe e Trendit’, ndėrsa ylli i muzikės country Taylor Swift, ėshtė votuar ‘Modeli Mė i Mirė pėr Tinejxherėt’.

Prej ēmimeve tė pakėndshme Amy Winehouse ėshtė zgjedhur ‘Mė e Nevojshmja pėr Terapi’ dhe Paris Hilton si ‘Mė e Pamoralshmja’.

‘Ēifti Mė Befasues’ ėshtė zgjedhur Mel Gibson dhe Oksana Grigorieva.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Depp dhe Berry yjet mė seksi   Tue Aug 25, 2009 2:39 am

haahah po valla paris hilton eshte shum e pamoralshme i hate her ...........so much ..ndersa johny depp eshte shum aktor i mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Depp dhe Berry yjet mė seksi   Tue Aug 25, 2009 8:23 pm

ahah miree e ki lussi
thnx libi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Depp dhe Berry yjet mė seksi   Thu Aug 27, 2009 1:16 am

Brad Pitt dhe Angelina Jolie, janė shpallu ‘Ēifti mė Seksi’-kta jon shum tbukur

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Depp dhe Berry yjet mė seksi   Fri Aug 28, 2009 1:12 am

ndėrsa ylli i muzikės country Taylor Swift, ėshtė votuar ‘Modeli Mė i Mirė pėr Tinejxherėt’.
bravvooo taylor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Depp dhe Berry yjet mė seksi   Fri Aug 28, 2009 4:26 am

sh..miir

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Depp dhe Berry yjet mė seksi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Depp dhe Berry yjet mė seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqiponja Duro (Rina):Yjet mbinė nė timin shpirt

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: