ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Beckham refuzon ushqimin nė aeroplan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Beckham refuzon ushqimin nė aeroplan   Sat Aug 22, 2009 11:34 pm

Ish-anėtarja e grupit Spice Girls, e cila ėshtė martuar me futbollistin e famshėm anglez, David Beckham, refuzon tė hajė nė aeroplan.
“Victoria gjithmonė ka qenė e prirė pas gjėrave tė vogla. Ajo duket se i pėrmbahet dietės shumė. Kurdo qė bisedojmė, ajo gjithmonė pyet se ēfarė duhet tė hajė dhe ēfarė jo. Ajo ėshtė e dobėt dhe e rregullt. Ajo ėshtė strikte me veten”, ka thėnė nutricionistja e saj Monica Grenfell.

“Kur ajo shkon nė darka tė punės, gjithmonė zgjedh peshk tė bardhė dhe rrallė merr ushqime tė mėdha qė tė ngopin. Kur kemi biseduar pėr rreth 11-orė fluturimi nė Los Angeles, Victoria mė ka thėnė se ajo nuk han kurrė nė aeroplan. Ajo preferon tė flejė dhe tė rienergjizohet”, ka shtuar Grenfell.

Ushqimet e preferuara tė Victoria janė bananet, arrat braziliane dhe karotat.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Beckham refuzon ushqimin nė aeroplan   Mon Aug 24, 2009 12:52 am

oo ani mire qe nuk don mu trash duhet me pat kujdes se ku han edhe mos me shtu kalori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Beckham refuzon ushqimin nė aeroplan   Mon Aug 24, 2009 12:58 am

po valla mir e ka se jo si disa hajne qdo 2 ore mir e ka flm per infon shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Beckham refuzon ushqimin nė aeroplan   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Beckham refuzon ushqimin nė aeroplan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: