ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Kartolina si njoftim pėr infektim me sėmundje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Kartolina si njoftim pėr infektim me sėmundje   Sun Aug 23, 2009 1:57 am

Ministria braziliane e shėndetėsisė ka lansuar njė faqe e interneti e cila pėrdoruesve tė saj u mundėson qė tė njoftojnė partnerėt e tyre se janė sėmurė nga sėmundjet seksualisht tė transmetueshme.
Zyrtari pėrgjegjės pėr programin e ministrisė i cili ka tė bėj me sėmundjen e SIDA-s dhe sėmundjet seksualisht tė transmetueshme ka thėnė se shumė tė infektuar e kanė tė vėshtirė qė pėr kėtė gjė tė informojnė partnerėt e tyre.

Faqja u mundėson tė infektuarve qė personave tė dashur t’u dėrgojnė njėrėn nga kartolinat e ofruara nė mesin e tė cilave njė ėshtė me njė mashkull nė brekė dhe mbishkrimin: "Tung! Nuk e di nėse kjo ėshtė mėnyra e duhur tė tė njoftoj, por e kam kuptuar se kam sėmundje seksualisht tė trasmetueshme".

Kartolina kėshillon pranuesin qė t’i nėnshtrohet kontrollit mjekėsor.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kartolina si njoftim pėr infektim me sėmundje   Mon Aug 24, 2009 12:46 am

wooow okey shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kartolina si njoftim pėr infektim me sėmundje   Mon Aug 24, 2009 2:36 pm

hehe kartolina per semund...sa mir

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Kartolina si njoftim pėr infektim me sėmundje   Tue Aug 25, 2009 1:10 am

hhaha po valla sa mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kartolina si njoftim pėr infektim me sėmundje   Tue Aug 25, 2009 1:05 pm

aahh shume haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kartolina si njoftim pėr infektim me sėmundje   Tue Aug 25, 2009 1:06 pm

shm mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kartolina si njoftim pėr infektim me sėmundje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kartolina si njoftim pėr infektim me sėmundje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qendra Ndėrkombėtare e Kulturės "Arbnori": Njoftim pėr Shtyp
» Kristaq Shabani:Njoftim pėr libėr tė ri-Syriha Ademovi-Drita, syri i shpirtit
» "Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"-NJOFTIM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: