ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Lotaria italiane fitohet nė Toskani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Lotaria italiane fitohet nė Toskani   Sun Aug 23, 2009 8:02 pm

Ēmimi i madh i lotarisė italiane, qė nuk ishte fituar qė prej muajit janar ka shkuar tek njė biletė e blerė nė Toskani.
Ēmimi prej 210 milionė dollarėsh bėri qė njerėz nga mbarė Evropa tė shkonin nė Itali pėr tė blerė bileta lotarie.

Fituesi i kėsaj bilete, qė nuk ėshtė identifikuar jeton nė qytetin Banjone, ku njerėzit kanė festuar jashtė klubit Biffi ku ishte blerė bileta.

Kryetari i bashkisė sė qytetit, Gianfranco Lazzeroni tha se shpresonte qė qyteti tė pėrfitonte pėr kėsaj fitoreje.

"Shpresoj qė ēmimi i madh tė ketė shkuar nė duart e njė personi skrupuloz, qė do ta kuptojė kėtė mundėsi qė ka si pėr veten, ashtu edhe pėr komunitetin e vogėl."

"Me kaq shumė para mund tė bėje gjėra tė mrekullueshme. Vetėm mendoni se buxheti vjetor i bashkisė sonė ėshtė vetėm 2.3 milionė euro", tha Lazzeroni

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Lotaria italiane fitohet nė Toskani   Tue Aug 25, 2009 1:08 pm

ani mire shume...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Lotaria italiane fitohet nė Toskani   Tue Aug 25, 2009 1:16 pm

sat mir

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lotaria italiane fitohet nė Toskani   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lotaria italiane fitohet nė Toskani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: