ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 ayush khedekar teper tepr mir WOW SHIKONI KETU

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: ayush khedekar teper tepr mir WOW SHIKONI KETU   Mon Aug 24, 2009 1:23 pm

SHIKONI KETU WOW SA MIREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.....
a e dini filmi slumdog milionare qe ju kam treguar me heret dhe qe ne ate filem kane luajtur disa femije ata jetojne ne indi por filmi i tyre ka fituar oscarin keshtu qe ata ne qershor kane shkuar ne los angeles ne holliwud per te marre qmimet ...vetem shikoni keto foto dhe keto video me poshte o zot si mund te behesh aq i famshem per 2 seconda te themi njeri prej atyre femijeve i ka marre autografet e te gjithe aktoreve vetem shikoni keto foto dhe keto video o zot aq shum njerez bertasin aq shum gazetare ka saqe sikur te ishin ata brad pit ..angelina jolie ...o zot ..
JA DJALOSHI I VOGEL QE E KA LUAJTUR ROLIN KRYESOR ky me shum femije te tjere qe kane luajtur ne ate filem kane qene te varfer..tash shikojiMbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: ayush khedekar teper tepr mir WOW SHIKONI KETU   Mon Aug 24, 2009 1:27 pm

disa prej ketyre fotove jane bere ne los angeles disa jane bere ne aeroport duke shkuar per ne los angeles dhe disa jane berene indi por shumica jane ne los angeles ne holliwud..shioni edhe disa te tjeraMbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: ayush khedekar teper tepr mir WOW SHIKONI KETU   Mon Aug 24, 2009 1:46 pm

SHIKONI TASH DISA VIDEO WOW DUKE SHKUAR PER NE LOS ANGELOS
https://www.youtube.com/watch?v=cEk0SplH0k0
TASH TE LOJRAT NE LOS ANGELOS
https://www.youtube.com/watch?v=VnxAO6Dzu3w
SHIKONI NE LSO ANGELOS NE HOLLIWUD
https://www.youtube.com/watch?v=zQhAWXvqkHU
https://www.youtube.com/watch?v=DyuhuwOUvdI
https://www.youtube.com/watch?v=SjbPVMnUoFM
femijet e vegjel ne hong kong
https://www.youtube.com/watch?v=kFVu54Aawyo
dhe tash shiikoni kete video o zot i madh sa njeri sa gazetart
https://www.youtube.com/watch?v=_O6hVk_bGMM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: ayush khedekar teper tepr mir WOW SHIKONI KETU   Mon Aug 24, 2009 2:19 pm

flm..o te lumet kta..sa miir

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: ayush khedekar teper tepr mir WOW SHIKONI KETU   Tue Aug 25, 2009 12:51 am

po valla te lumet keta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ayush khedekar teper tepr mir WOW SHIKONI KETU   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ayush khedekar teper tepr mir WOW SHIKONI KETU
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: