ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Dentisti gabimisht ia nxjerrė 13 dhėmbė njė gruaje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Dentisti gabimisht ia nxjerrė 13 dhėmbė njė gruaje   Mon Aug 24, 2009 5:09 pm

Elisabeth Smith nga South Carolina ka fituar nė gjyq dėmshpėrblimin prej dy milionė dollarėsh, pasi qė dentisti gabimisht i ka nxjerrė 13 dhėmbė, shkruajnė mediat amerikane.
Siē thuhet, 38-vjeēarja Smith gjatė vitit 2006 ka shkuar nė klinikėn “Sexton Dental” nė Florence dhe ka kėrkuar t’ia nxjerrin tre dhėmbė. Megjithatė, siē shkruan nė padinė tė cilėn ajo e ka ngritur, dentisti ia ka nxjerrė tė gjithė 16 dhėmbėt e saj nga nofulla e saj e sipėrme.

Robert Ronson, njė prej avokatėve tė gruas, ka thėnė se Smith planifikon qė sa mė parė tė shkojė dhe tė bėj operacion nofullėn, i cili do t’i kushtojė asaj 80.000 dollarė.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Dentisti gabimisht ia nxjerrė 13 dhėmbė njė gruaje   Mon Aug 24, 2009 5:58 pm

ooo zot 13 dhemb e mjera jo grau hahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Dentisti gabimisht ia nxjerrė 13 dhėmbė njė gruaje   Tue Aug 25, 2009 1:20 am

po vallla e mjera ajo gruaja po te mi nxjerrte mua 13 dhemmbe do te mbetesha pa ta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Dentisti gabimisht ia nxjerrė 13 dhėmbė njė gruaje   Tue Aug 25, 2009 12:59 pm

ahahahha edhe pse i paskan mbet edhe 13 te tjer hjahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dentisti gabimisht ia nxjerrė 13 dhėmbė njė gruaje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dentisti gabimisht ia nxjerrė 13 dhėmbė njė gruaje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gazmend Islami:Debati Buzhala-Molliqaj nxjerrė fytyrėn e spiunit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: