ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 4.6 milionė dollarė pėr varrin mbi Marilyn Monroen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: 4.6 milionė dollarė pėr varrin mbi Marilyn Monroen   Tue Aug 25, 2009 1:08 pm

Varri i vendosur mbi atė tė aktores amerikane Marilyn Monroe ėshtė shitur pėr hiq mė pak se 4.6 milionė dollarė.
Varri ėshtė shitur nėpėrmes faqes sė njohur pėr shitje online eBay nė ankandin i cili ėshtė hapur mė 14 gusht, derisa ēmimi fillestar ishte 500.000 dollarė.

Varrin e kishte vendosur nė shitje gruaja e njė personi i cili ishte varrosur para 23 vitesh, i cili vendin pėr varrim nė varrezėn Westwood Village Memorial Park e kishte blerė nė vitin 1954 nga ish bashkėshorti i Monroes, lojtarit tė bejsbollit Joe DiMaggio
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
4.6 milionė dollarė pėr varrin mbi Marilyn Monroen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: