ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 TLC ribashkohen pas shtatė vitesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: TLC ribashkohen pas shtatė vitesh   Tue Aug 25, 2009 9:08 pm

Anėtaret e mbijetuara tė grupit TLC, Tionne ‘T-Boz’ Watkins dhe Rozinda ‘Chilli’ Thomas do tė mbajnė koncertin e parė nė SHBA pas shtatė vitesh, pas vdekjes tragjike tė anėtares tjetėr tė bendit Lisa ‘Left Eye’ Lopes.
Fitueset e tre ēmimeve Grammy, tė cilat kanė bėrė paraqitje tė rralla qė nga vdekja e Lopes nė njė aksident fatal me veturė nė vitin 2002, do tė bashkohen me yje tė tjera, pėrfshirė yllin muzikės country Taylor Swift dhe kėngėtarėt, Alicia Keys dhe Ciara, pėr njė koncert tė ardhshėm bamirės qė organizohet nga Justin Timberlake.

Koncerti nė Las Vegas do tė zhvillohet nė Mandalay Bay Events Center m 17 tetor, ėshtė vazhdimėsi e turneut njėjavor tė golfit qė po ashtu do tė organizohet nga Timberlake nė bashkėpunim me Spitalin e Fėmijėve Shriners.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
TLC ribashkohen pas shtatė vitesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Luljeta Leshanaku - E HĖNA NĖ SHTATĖ DITĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: