ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 truproja i van damit shqiptar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: truproja i van damit shqiptar   Tue Aug 25, 2009 9:20 pm

TRUPROJA I VAN DAMIT SHQIPTAR
lutfi musliu se bashku me familjen e tij kane emigruar ne belgjike 35 vjet me pare. ai ka lindur ne shkup ne vitin 1962 ndersa origjina e familjess se tij i ka rrenjet nga kosova.sot ai rri perkrah vip-ve me te njohur ne bote.pse dhe si? truprojat shqiptare nxenes te ish palestres se van damit jane me te besuarit per te ruajtur jeten e personaliteteve.musliupohon se vetem shqiptaret dine ta bejne kete pune dhe te perballen me rrezikun si shqiptare. origjina shqiptare eshte privilegj dhe sinonim i sigurise ne belgjike.jeta e vip-ve shpeshhere eshte ne duart e truprojave shqiptare te agjencise te sigurimit shqiponjat. qe e drejton lutfiu. emra te njohur boteror te filmit muzikes modes sa here qe vijne ne belgjike luksemburg apo france jane gjithnje ne shoqerine e djmve shqiptare.lutfi musliu ish nxenes dhe truproje i aktorit te njjohur van dam eshte nje prej truprojave te kesaj agjenccie. van dam dhe bruc willis ruhen nga ne tregon lutfiu.me doza te theksuara modestie ai tregon se vetem shqiptaret dine ta bejne kete pune dhe te perballen me rrezikun si shqiptare. lidhjet me vip-it na i siguron nje gazetar francez qe beson ne punen tone. me truproje te tjere kane pasur histori te hidhura. ne kemi bese dhe dime te ruajme jemi rritur ne lufera. gjithmone kur kane probleme na marrin pasi e dine qe vetem ne perballemi me rrezikun. ne shqiptaret se dime se qfare eshte rreziku.grupi i shqiponjave pebehet nga 8 shqiptare dhe 1 kroat. kater prej truprojave tane kane leje per ta ushtruar aktivitetin edhe ne bote. mjeshterit e taktikave luftarake i kane mesuar ne palestren e van damit. agjencine shqiponja e themeluan 15 vjet me pare ndersa ka rreth nje vit qe punoj vetem per ruajtjen e vip-ve so johnny holiday, jean reno, jean paul belmondo, monica belluci, sophie marceu, laura fabian etj. VAN DAM MES SHQIPTAREVE....van dam eshte me i sigurt kur eshte mes nesh ndersa shqiptaret jane nder popujt qe i ka perzemer pohon lutfiu.shefi i grupit te sigurimit te van damit eshte nje shqiptar dhe rrethi me i ngushte i njerezve qe e rrethojne eshte me shqiptare. ka pasur me pare truproje nga italia franca dhe belgjika por nuk ka qene i kenqaur. ka pasur probleme pasi nuk kane ditur si ta ruajne. theksoi ai. lutfiu eshte njohur me van damin kur ushtronte karate ne palestren e tij para se ai te behej i njohur dhe te shkonte ne holliwud. ai eshte djale i thjeshte dhe shok i mir e pershkruan lutfiu aktorin e njohur belg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   Tue Aug 25, 2009 9:53 pm

woowww shumeflm lussi TQ TQ TQ TQ TQ shummmmeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   Tue Aug 25, 2009 10:02 pm

sps yo tmb t e quero
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   Wed Aug 26, 2009 2:04 am

flmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmm shumm amiga....TQMM

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   Wed Aug 26, 2009 11:40 am

sps tq tq tq mucho
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   Wed Aug 26, 2009 4:34 pm

TQTQ..je 1!!!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   Wed Aug 26, 2009 6:37 pm

edhe ti gjithashtu je 1-sh fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   Thu Aug 27, 2009 2:40 am

sa mir

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   Thu Aug 27, 2009 2:51 am

po valla eshte mire te degjosh qe shqiptaret po perparojne sidomos me qene afer vip-ve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   Thu Aug 27, 2009 12:50 pm

po valla.. shume mire per neveee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   Thu Aug 27, 2009 1:02 pm

po valla hahahh a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   Thu Aug 27, 2009 7:13 pm

shumm flmm lusiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   Thu Aug 27, 2009 9:23 pm

flm lussi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blero
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Male Numri i postimeve : 435
Age : 23
Vendndodhja : Pejė/Kosovė
Disponimi i pergjithshem : Se Di Mvaret.!
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   Fri Aug 28, 2009 12:07 am

ket pun veq e dijn krejt me shqiptar kerkush nuk shtyhet D: nr.1 jena D:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.KosovaVB.Com
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   Sat Aug 29, 2009 4:53 pm

PO VALLA MIR E KI THE CROSSY NR.1 JENA ZAKONISHT NJERZIT INTERESANT JON SHQIPTAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: truproja i van damit shqiptar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
truproja i van damit shqiptar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Plisi shqiptar- Lashtėsia e kapeles bardhė-PLISIT
» Pėrse Enver Hoxha e kritikonte Ēe Guevarėn
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Sylejman Aliu:Pėrse Dik Marti nuk pėrmend krimet serbe mbi shqiptarėt?
» Niko Stylos: Gjuha e ilirėve - gjuhė e shqiptarėve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: