ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Rihanna dhe Brown kanė pasur edhe dy pėrplasje tjera

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Rihanna dhe Brown kanė pasur edhe dy pėrplasje tjera   Wed Aug 26, 2009 5:25 pm

Rihanna dhe Chris Brown kanė pasur edhe dy zėnka tė dhunshme mė herėt disa javė para se tė pasojė sulmi befasues i reperit nė muajin shkurt.
Nė raportin e policisė tė lėshuar pas seancės sė djeshme gjyqėsore tė Brown, thuhet se dyshja kanė pasur njė lidhje turbulente e cila ka prodhuar edhe disa pėrplasje agresive. Disa javė para rastit kryesor, krijuesja e hitit “Umbrella”, ka qenė edhe dy herė tjera viktimė e temperamentit tė nxehtė tė kėngėtarit.

Gjatė njė udhėtimi nė Evropė, Rihanna ka goditur me shuplakė Brown pas disa argumenteve tė tėrbuara, dhe Brown ėshtė pėrgjigjur duke e pėrplasur atė pėr muri.

Hera e dytė kur ata u ballafaquan ishte gjatė kohės sė pushimeve nė Barbados dhe ‘kanė pasur fjalosje brenda veturės. Brown i nxehur ka thyer dritaren e pėrparme dhe atė tė anėsore tė veturės, edhe pse askush nuk ėshtė lėnduar’.

Brow ėshtė dėnuar me gjashtė muaj shėrbim pėr komunitetin, pesė vite lirim me kusht dhe ėshtė urdhėruar tė qėndrojė larg ish-tė dashurės sė tij pėr tė njėjtėn periudhė tė kohės.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Rihanna dhe Brown kanė pasur edhe dy pėrplasje tjera   Sat Aug 29, 2009 12:39 pm

ncncncncnc po aj njeri te koka i trent krejt be
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: Rihanna dhe Brown kanė pasur edhe dy pėrplasje tjera   Sat Aug 29, 2009 7:54 pm

chris brown a loqk vallahi po rhanna bash kuder
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Rihanna dhe Brown kanė pasur edhe dy pėrplasje tjera   Sun Aug 30, 2009 1:42 pm

JO VALLA BASH CHRIS BROWN MA KUDER SE RIHANNA HAHAHAHHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: Rihanna dhe Brown kanė pasur edhe dy pėrplasje tjera   Sun Aug 30, 2009 3:08 pm

hahaha chris brown ma kuder gagaagag jo be rihana bash majmunkk valla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rihanna dhe Brown kanė pasur edhe dy pėrplasje tjera   Mon Aug 31, 2009 12:53 am

jo be..se 2 jan te mire..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Rihanna dhe Brown kanė pasur edhe dy pėrplasje tjera   Mon Aug 31, 2009 1:15 pm

rihanna me pelqena a brown e kisha furrr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: Rihanna dhe Brown kanė pasur edhe dy pėrplasje tjera   Mon Aug 31, 2009 4:48 pm

mu chris brown nr 1 aaa skaa fjall kengetar mat mir skaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rihanna dhe Brown kanė pasur edhe dy pėrplasje tjera   Mon Aug 31, 2009 5:40 pm

ok...secili shijen e vet..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Rihanna dhe Brown kanė pasur edhe dy pėrplasje tjera   Mon Aug 31, 2009 5:43 pm

chris brown nuk me pelqen fare as rihannen nuk e kam degjuar po per mua rihana e shte me e mire edhe chris brown nuk wenka fare per martese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rihanna dhe Brown kanė pasur edhe dy pėrplasje tjera   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rihanna dhe Brown kanė pasur edhe dy pėrplasje tjera
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armėn qė u vra Xhemajl Mustafa, u plagosėn edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: