ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 horoskopi javor 27.08.09

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: horoskopi javor 27.08.09   Thu Aug 27, 2009 2:31 pm

Dashi
Puna: Ka ardhur koha tė merrni frymė nga obligimet e shumta qė keni pasur
Shėndeti: Rėnie e imunitetit, kujdes me ushqim
Dashuria: Konsultohuni me disa njerėz qė mund tė kenė interesa tė ngjashme me ju
Demi
Puna: Mos u mashtroni qė edhe kėtė javė tė futeni nė aventurat vetjake tė investimeve
Shėndeti: Keni nevojė pėr mė shumė pushim
Dashuria: Obligimet e karrierės sikur ju kanė bėrė ta harroni personin e dashur


Binjakėt
Puna: Shpesh i ndėrroni qėndrimet e mė kėtė edhe disponimin
Shėndeti: Gjendja shėndetėsore, e mirė
Dashuria: Keni nevojė pėr pak relaksim dhe ēaste argėtimi me tė partnerin tuaj
Gaforrja
Puna: Mendoni se ka ardhur koha tė ndėrroni diēka nė karrierėn tuaj
Shėndeti: Shfrytėzojeni kohėn e lirė pėr shėtitje
Dashuria: Do tė kuptoni se megjithatė ka rrugėdalje nga kjo situatė


Luani
Puna: Do tė rregulloni shumė gjėra – duke filluar nga raportet me kolegėt tuaj
Shėndeti: Probleme tė mundshme me gjymtyrė
Dashuria: Dikush mund tė jetė duke punuar pas shpinės tuaj
Virgjėresha
Puna: As kėtė javė nuk e keni ndėrmend tė pushoni
Shėndeti: Keni nevojė pėr mė shumė pushim
Dashuria: Partneri ka filluar tė ndjehet si i huaj pranė jush


Peshorja
Puna: Pėrkundėr investimit, nuk do tė shihni rezultate konkrete
Shėndeti: Jeni nė formė tė mirė psiko-fizike
Dashuria: Partneri kėrkon mė shumė vėmendje nga ju
Akrepi
Puna: Gjendjen tuaj financiare po mundoheni ta arsyetoni me gjendjen e keqe nė punė
Shėndeti: Gjendja shėndetėsore, mesatare
Dashuria: Dashuria kėrkon mė shumė pėrkushtim


Shigjetari
Puna: Ndoshta ka ardhur koha qė tė vėzhgoni nga distanca
Shėndeti: Tregoni mė shumė kujdes pėr shėndetin tuaj
Dashuria: Partneri juaj ka nevojė pėr kėshilla – prandaj kushtojini pakėz kohė
Bricjapi
Puna: Mos i kufizoni ambiciet qė mund t’i keni – veproni me maturi
Shėndeti: Gjendja shėndetėsore relativisht e mirė
Dashuria: Tregoni mė shumė kujdes ndaj partnerit


Ujori
Puna: Shumėkush mund tė befasohet me pėrkushtimin tuaj nė punė
Shėndeti: Probleme tė mundshme me boshtin kurrizor
Dashuria: Partneri ka filluar t’ju kuptoj mė mirė
Peshqit
Puna: Njė ndihmė e vogėl nga njė person ėshtė e mirėseardhur kėtė javė
Shėndeti: Probleme tė mundshme me tension
Dashuria: Partneri mund t’ju kėrkojė njė udhėtim tė shkurtėr

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
horoskopi javor 27.08.09
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: