ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Desmond Hatchett

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Desmond Hatchett   Thu Aug 27, 2009 4:59 pm

Desmond Hatchett ka vetėm 29 vjet, e veēmė ka 21 fėmijė me 11 gra tė ndryshme. Fėmija mė i vogėl sapo i ka lindur, derisa mė i vjetri i ka 11 vjet, shkruan gazeta britanike “The Telegraph”.
"Thjesht ka ndodhur”, ka thėnė babai krenar nga Tennessee i cili ka pėrfunduar nė gjyq, sepse nuk kishte paguar alimentacionin pėr fėmijėt e tij. Ėshtė interesante qė gjatė njė viti i kanė lindur katėr fėmijė, njė nėnė me tė i ka dy fėmijė, derisa mediat e kanė quajtur rekorderin amerikan.

Ai pohon se nuk mund tė pėrkujdeset pėr fėmijėt sepse fiton pak, dhe vlerėson se shteti duhet t’i ndihmojė.

"Desmondi nuk mund tė pėrkujdeset pėr tė gjithė fėmijėt, prandaj shteti Tennessee duhet tė angazhohet", ka thėnė Kieth Pope, avokati i Desmondit.

Babai krenar nė fund u ka thėnė gjykatėsve se nuk do tė ketė mė fėmijė.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Desmond Hatchett   Thu Aug 27, 2009 6:10 pm

wouuu...thnx gime

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Desmond Hatchett   Thu Aug 27, 2009 6:46 pm

flm amiga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Desmond Hatchett   Thu Aug 27, 2009 6:59 pm

21 fmij e11 gra...huhuhuuh

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Desmond Hatchett   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Desmond Hatchett
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: