ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Brazili ka mė sė shumti tė vdekur nga gripi i derrave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Brazili ka mė sė shumti tė vdekur nga gripi i derrave   Fri Aug 28, 2009 12:38 pm

Nė bazė tė krahasimeve ndėrkombėtare, nė Brazil deri tani kanė vdekur mė shumė njerėz tė prekur nga gripi i derrit sesa nė vendet e tjera.
Sipas tė dhėnave tė Ministrisė sė Shėndetėsisė, janė 557 njerėz tė infektuar nga ky virus qė kanė humbur jetėn, 35 mė shumė se nė SHBA, qė ndodhet nė vend tė dytė. Nė vend tė tretė ėshtė Argjentina me mė shumė se 400 tė vdekur.

Shifrat i referohen tė dhėnave tė Qendrės Evropiane pėr parandalimin dhe kontrollin e sėmundjeve nė Stokholm, bėn tė ditur ministria

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: Brazili ka mė sė shumti tė vdekur nga gripi i derrave   Fri Aug 28, 2009 2:12 pm

kukuu pi gjinahitt edhe ne serbi ka ardhh gripi derrave edhe ne maqedonii kha sa katastroffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Brazili ka mė sė shumti tė vdekur nga gripi i derrave   Fri Aug 28, 2009 4:25 pm

edhe ne ks....per bes po

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Brazili ka mė sė shumti tė vdekur nga gripi i derrave   Sat Aug 29, 2009 4:02 pm

po plus edhe kan than qe edhe nja dy vjet qdo i treti njeri ka me pas qet grip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Brazili ka mė sė shumti tė vdekur nga gripi i derrave   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Brazili ka mė sė shumti tė vdekur nga gripi i derrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mbi 1 mijė tė vdekur nga tėrmeti dhe tsunami nė Japoni
» Greqi, pėrleshje mes shqiptarėve dhe pakistanezėve nė burgun e Koridhalosė, dy tė vdekur dhe 21 tė plagosur
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Si Dr.Mark Mirashi e solli nė jetė pacientin e vdekur
» Pėrparim Hysi:Tė ketė vdekur,Migjeni?!...Migjenit nė 100-vjetorin e lindjes

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: