ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 C'fare mendoni per njerezit qe jane gjithmone ne humor?!!..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: C'fare mendoni per njerezit qe jane gjithmone ne humor?!!..   Fri Aug 28, 2009 12:53 pm

..C'fare mendoni per ata njerez qe gjithmone jane ne humor??..Qe cdo gje e marrin me te qeshur...

A ju pengojne ose si ndjeheni kur jeni me ta...ndjeheni se jane te bezdishem??..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare mendoni per njerezit qe jane gjithmone ne humor?!!..   Sat Aug 29, 2009 4:19 pm

UN E KAM NJE SHOQE QE ESHTE ASHTU KUR UN BEJ SHAKA AJO E MER SERIOZISHT KUR UN FLAJ SERIOZISHT AJO E MERR SI SHAKA ME PELQEN SI SHOQE POR ME TE VERTET ESHTE SHUM SHUM E MERZITSHME TE RRISH ME TE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
C'fare mendoni per njerezit qe jane gjithmone ne humor?!!..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtė
» Valon Kurtishi: Regjistrim i popullsisė apo manipulim antishqiptar?
» Lexim tematik i " Krushqit janė tė ngrirė " novelė tė Ismail Kadaresė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: