ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Shishja e parfumit nė formė granate shkakton kaos nė Sao Paolo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Shishja e parfumit nė formė granate shkakton kaos nė Sao Paolo   Fri Aug 28, 2009 3:54 pm

Pėr shkak tė njė shisheje tė parfumit nė formė tė granatės, e cila ėshtė gjetur nėn njė urė nė njė pjesė tė qytetit Brazilian ėshtė bllokuar trafiku derisa policia ka nisur hetimin.
Boca e zezė me aromė pėr meshkuj “Arsenal” tė shtėpisė sė botės “Gilles Cantuel” ngjan aq shumė me njė granatė tė vėrtetė dore sa qė policia tė enjten ėshtė dashur tė bllokojė hyrje-daljet e urės.

Radhėt e automjeteve pesė kilometra tė gjata kanė shkaktuar kaos nė qytetin mė tė madh tė Amerikės Jugore tė njohur ashtu kėshtu pėr rrugė shumė tė ngarkuara.

Tani pėr tani nuk dihet nėse shishja ėshtė lėnė pėr shaka apo me qėllime tė kėqija, ka thėnė inspektori policor vendas Renato Fernandes.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Shishja e parfumit nė formė granate shkakton kaos nė Sao Paolo   Sat Aug 29, 2009 4:09 pm

sa interesant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shishja e parfumit nė formė granate shkakton kaos nė Sao Paolo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: