ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Sipasjush: -cili eshte kuptimi i jetes?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Sipasjush: -cili eshte kuptimi i jetes?!   Fri Aug 28, 2009 4:04 pm

Per ju cili eshte kuptimi i jetes tuaj? Cili eshte qellimi qe keni ardhur ne kete jete?

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Sipasjush: -cili eshte kuptimi i jetes?!   Sat Aug 29, 2009 3:58 pm

epo qellimi i jetes eshte se na ka krijuar zoti dhe ne natyrishtr qe duhet ta fallemnderojne

qellimi i jetes do te thosha qe eshte qe te perballemi me veshtiresi te verteta genjeshtra ja pra ky eshte mendimi im shpresopj qe ta shijoj jeten sa te mundem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sipasjush: -cili eshte kuptimi i jetes?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Kujtim Mateli: Dėshnica e Pėrmetit, e pėrjetėsuar nė histori dhe fjalė
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: