ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Rrihet keq kengetarja Ingrid Gjoni.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Rrihet keq kengetarja Ingrid Gjoni.   Fri Aug 28, 2009 4:29 pm

Kėngėtarja Ingrid Gjoni u grind me disa vajza ne Laprakė pas sė cilės pėrfundoi nė Spitalin Ushtarak pėr tu kuruar nga plagėt e marra. Sipas mjekėve gjendja e kėngėtares ishte e rėndė nė momentin qė kishte mbėrritur nė spital.

TIRANE - Kėngėtarja Ingrid Gjoni pėrfundon nė Spitalin Ushtarak me plagė tė lehta nė trup,tė shkaktuara me mjete prerėse. Ngjarja ka ndodhur rreth 10 ditė mė parė, por gjithēka ėshtė mbajtur sekret. Incidenti nuk rezulton tė jetė denoncuar nė polici nga vetė kėngėtarja. Mjekė tė Spitalit Ushtarak kanė konfirmuar se Ingridi ėshtė kuruar nga plagė tė shkaktuara me mjete prerėse.Sipas tyre gjendja e kėngėtares ishte e rėndė nė momentin
qė kishte mbėrritur nė spital, por fatmirėsisht plagėt ishin sipėrfaqėsore nė pjesėn e sipėrme tė trupit dhe nuk kishin dėmtuar organe jetėsore apo tė kishin sjellė probleme tė pariparueshme.

Sipas fjalėve, ngjarja ėshtė provokuar nga njė grindje banale mes kėngėtares dhe disa vajzave tė tjera banore tė Laprakės. Kėto tė fundit e kanė goditur dhe e kanė rrahur paq kėngėtaren, madje e kanė qėlluar me thikė ose me mjete tė tjera tė forta duke i shkaktuar edhe plagėt e dukshme nė pjesėn e sipėrme tė trupit. E plagosura VIP e Spitalit Ushtarak,
ka marrė vetėm mjekimin e parė dhe atė tė domosdoshėm e mė pas ka vijuar me mjekimet nė banesė. Nuk dihen ende motivet sesi kjo ngjarje nuk ėshtė regjistruar nė polici, ndonėse nė Spitalin Ushtarak ndodhet e stacionuar 24 orė nė ditė njė patrullė policie, enkas pėr tė verifikuar tė plagosurit apo pacientėt qė mund tė kenė lidhje me ngjarjen kriminale.

Eshte tentuar tė lidhja me kėngėtaren Gjoni, por telefoni i saj ka qenė gjatė gjithė kohės jashtė shėrbimit. Tė gjitha kontaktet e tjera me kėngėtaren kanė rezultuar mision i pamundur, pėr shkak tė “no comment” pėr kėtė informacion.

Pikėrisht njė vit mė parė, nė 16 tetor, Ingrid Gjoni ishte pėrfshirė nė njė tjetėr incident. Ajo sė bashku me 14 miq tė saj, pėrfshi edhe Ēiljeta Xhilagėn, ishin duke u dėfryer nė lokalin “Kanon”, pas spektaklit ‘Miss Globe International’, kur pėr shkak tė njė mikeshės sė tyre, qė siē duket e kishte tepruar me pijen, ka ndodhur incidenti me policinė. Pas 2 orėve tė kaluara nė polici, ku dhe kishte dhėnė deklaratėn me shkrim,Gjoni ėshtė liruar bashkė me disa miq tė saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rrihet keq kengetarja Ingrid Gjoni.   Fri Aug 28, 2009 4:30 pm

aahaha...sa keq!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Rrihet keq kengetarja Ingrid Gjoni.   Sat Aug 29, 2009 11:44 am

ncncnc mua me pelqen shum ingrid gjoni nuk eshte e keqe por sigurisht ato vajzat ia kan pasur inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rrihet keq kengetarja Ingrid Gjoni.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rrihet keq kengetarja Ingrid Gjoni.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Musa Jupolli:Poetės!...dhe Pranvera Gjoni- t !
» Trimi i pamposhtur Kapidan Marka Gjoni (1861-1925) pėrballoi ēdo sulm tė armiqve kundėr Mirditės Nga:Tomė Mrijaj
» Minella Gjoni:"KAPETANATA E BREGDETIT" Mėsues i Merituar Minella Gjoni
» Intervistė nga Albert Zholi:Flet kėngėtarja surprizė e "Maratonės sė kėngės Popullore" Saranda

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: