ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Miliarderi rus Abramovich humb jahtin nė njė lojė pokeri.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Miliarderi rus Abramovich humb jahtin nė njė lojė pokeri.   Fri Aug 28, 2009 4:34 pm

BARCELONE - Miliarderi i famshėm rus, Roman Abramovich duket se kėsaj here nuk ka patur fat nė lojė. Sipas sajtit “Metropolitan Post”, gjatė qėndrimit tė tij nė Spanjė pėr tė ndjekur nga afėr lojėn e Chelsit tė tij kundėr Barcelonės, Abrahamovich ka humbur nė poker , njė ndėr barkat e flotės sė tij, konkretisht njėrin nga jahtet e tij gjigandė dhe luksozė, i cili kushton rreth 500.000 euro.

Njė humbje jo shumė e vogėl pėr manjatin rus, i cili gjatė viteve tė fundit ka ndjerė reduktimin e pasurisė sė tij, qė sipas tė pėrditshmes angleze “Sunday Times” ėshtė pakėsuar edhe me 4 milion euro tė tjera pėr shkak tė krizės ekonomike globale.

Kohėt e fundit qarkullojnė informacione sipas tė cilave Abramovich ėshtė shumė i apasionuar pas bixhozit. Madje thuhet se e fejuara e tij Daria Zhukova i ka vendosur ultimatumin: “Ose mua ose lojėn”. Mediat thonė se Manjati paska rėnė nė njė kompromis sipas tė cilit nuk do tė luante mė nė kazino port ė paktėn ti lejohej loja nė sitin online “Everest Poker”, I cili ėshtė shumė i preferuar nga njerzit e njohur si, Paris Hilton apo Hugh Hefner.

Nė fakt pasioni i Abramovich duket se ka pėrfshirė edhe tė fejuarėn e tij, e cila tashmė adhurn tė luajė online me shoqen e saj Paris Hilton.
Cifti pritet tė mbėrrijė nė Sardengna nė fillim tė majit pėr tė marrė pjesė nė turneun “Everest Poker European Cup” nė bordin e jahtit tė tyre “Eclipse” qė kushton 360 milion dollarė dhe ėshtė i kompletuar me sallė kinemaje, diskotekė, dy fusha pėr ku ulen helikopterėt dhe njė dhomė tė mbushur me tavolina pokeri dhe krupiere tė bukura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Miliarderi rus Abramovich humb jahtin nė njė lojė pokeri.   Fri Aug 28, 2009 5:26 pm

ncncncnc a eshte moj aj njeri normal

nejse valla bash mir e paska gjet po edhe gruja e tij stekoka sen ma nom jo hiq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Miliarderi rus Abramovich humb jahtin nė njė lojė pokeri.   Fri Aug 28, 2009 6:43 pm

wue.e..mi ju ka bo.haauaahaha

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Miliarderi rus Abramovich humb jahtin nė njė lojė pokeri.   Fri Aug 28, 2009 7:04 pm

boll mire e ka gjet inshallah kush lun poker humb gjirhqka qe ka huahauhau
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Miliarderi rus Abramovich humb jahtin nė njė lojė pokeri.   Fri Aug 28, 2009 7:16 pm

bash valla se spo ju rrihet pa lujt poker
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Miliarderi rus Abramovich humb jahtin nė njė lojė pokeri.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Miliarderi rus Abramovich humb jahtin nė njė lojė pokeri.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: