ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Bashkeshortet Beckham, heronj ne filma vizatimore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Bashkeshortet Beckham, heronj ne filma vizatimore   Fri Aug 28, 2009 4:37 pm

David dhe Victoria Beckham do te jene personazhet e rinj te shtepise se njohur te prodhimit te filmave vizatimore, Marvel.
Superheronjte e saj jane perzgjedhur pas "Spiderman" dhe "Kater Fantastikeve".

Lajmin e beri te ditur per “Access Hollywood”, prodhuesi i filmave Stan Lee.

Ai ka treguar se Posh Spice do te transformohet nje nje super vajze joshese, ndersa bashkeshorti i saj David ne nje super trajner futbolli, por ne versionin komik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Bashkeshortet Beckham, heronj ne filma vizatimore   Fri Aug 28, 2009 5:17 pm

haaahah shpresoj qe ta shoh kete lissi mbasi i pelqen shum david beckham
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Bashkeshortet Beckham, heronj ne filma vizatimore   Fri Aug 28, 2009 7:43 pm

edhe une kur e hapa temen mendova per lussin shpresoj qe do tashoh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Bashkeshortet Beckham, heronj ne filma vizatimore   Fri Aug 28, 2009 10:34 pm

por lussi ka ikur tani..neyse-do e shikoj ne tv kur te del beckami spiderman..heh

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Bashkeshortet Beckham, heronj ne filma vizatimore   Sat Aug 29, 2009 12:20 am

po keni te drejt te shpresojm qe lussi te kthehet sa me shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: Bashkeshortet Beckham, heronj ne filma vizatimore   Sat Aug 29, 2009 8:02 pm

poo ishaalla kthehet se ajo e doo beckhaminn shumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Bashkeshortet Beckham, heronj ne filma vizatimore   Sun Aug 30, 2009 1:28 am

Inshallah..por kishte aryse ajo pse u largua>>...

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Bashkeshortet Beckham, heronj ne filma vizatimore   Mon Aug 31, 2009 6:22 pm

shum shum flm per temen do ta shikoj kete filem vizatimor edhe nese nu e qesin ne tv do ta shikoj ne iinternet david spiderman david dhe victoria cifti me i mire ne bote ...jane 1-sh fare shum flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bashkeshortet Beckham, heronj ne filma vizatimore   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bashkeshortet Beckham, heronj ne filma vizatimore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Halit Elshani: Heronjėt, Martirėt janė pronė e popullit
» Mentor Thaqi: Nderim, Heronjėve tė Kombit: Jusuf e Bardhosh Gėrvalla dhe Kadri Zeka!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: