ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Koncerti i Black Eyed Peas i ndaluar pėr myslimanėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Koncerti i Black Eyed Peas i ndaluar pėr myslimanėt   Fri Aug 28, 2009 8:28 pm

Myslimanėt nė Malajzi janė ndaluar qė tė marrin pjesė nė koncertin e grupit “Black Eyed Peas” nė Kuala Lumpur.
Kjo ka ndodhur pasi qė njė gjykatė islamike nė kėtė vend ka dėnuar njė 32-vjeēare me rrahje me shkop, pasi ėshtė kapur duke pirė birra nė njė hotel.

Koncerti i cili ishte pjesė e festės sė 250 tė kompanisė sė pijes alkoolike Guinness, kishte shkruar nė faqen e internetit www.arthursday.com.my: “A je jo-mysliman me moshė 18-vjeēare e mė lartė?”, ndėrsa nėse pėrgjigja ishte jo, atėherė hyrja nė faqe nuk ishte e lejuar.

Nė Malajzi llogaritet se 55% e popullatės ėshtė myslimane, dhe atyre iu ndalohet konsumimi i alkoolit, edhe pse nė qytete tė mėdha siē ėshtė Kuala Lumpuri, shpesh thyhen rregullat.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Koncerti i Black Eyed Peas i ndaluar pėr myslimanėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Jam mysliman, mos ki frikė"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: