ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Amsterdami lejon ‘motoēikletat e birrės’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Amsterdami lejon ‘motoēikletat e birrės’   Mon Aug 31, 2009 1:30 am

Qyteti i Amsterdamit ka marrė vendim qė ‘motoēikletat e birrės’ tė vazhdojnė vozitjen nėpėr kėtė qytet.
‘Motoēikletat’ nė tė cilat qėndrojnė tė ulur njerėz rreth njė banaku qė gjendet nė mes, janė ‘orendi’ tė qendrės sė qytetit.

Mirėpo dy aksidente tė cilat kanė ndodhur brenda dy muajsh, i kanė detyruar autoritetet e qytetit qė tė bėjnė njė shqyrtim nė lidhje me rrezikun qė shfaqin kėto ‘motoēikleta’.

Nė bazė tė analizave, qyteti ka vendosur qė t’i lejojė ‘motoēikletat e birrės’ qė tė vazhdojnė vozitjen, ka thėnė tė shtunėn njė zėdhėnės nga qyteti i Amsterdamit, njofton Reuters.

Megjithatė, janė vendosur disa rregulla, sipas tė cilave, duhet tė kenė leje nga lagjet ku do tė voziten, po ashtu do tė jetė e kufizuar edhe koha e lėvizjes, ndėrkohė qė do tė jetė e domosdoshme qė vozitėsi tė jetė ‘esėll’.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Amsterdami lejon ‘motoēikletat e birrės’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Serbia sėrish terrorizon shqiptarėt, nuk i lejon tė votojnė nė zgjedhje lokale

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: