ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Ecė nėpėr litar nė 2.943 metra lartėsi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Ecė nėpėr litar nė 2.943 metra lartėsi   Mon Aug 31, 2009 7:13 pm

Zvicerani i cili pothuajse tėrė jetėn e tij merret me tė ecurėn nėpėr litar, ka pėrgatitur njė spektakėl tė madh nė malin mė tė madh gjerman, vetėm me njė shkop pėr baraspeshė nė dorė ka ecur nė lartėsinė mbidetare prej 2.943 metrash.
Freddy Nock ka ecur nė litarin 995 metra tė gjatė nė malin Zugspitze nė Gjermani, duke pėrdorur vetėm shkopin pėr baraspeshė. Rreth 1.800 kureshtarė e kanė pėrcjellė shfaqjen e tij 50 minutėshe.

Ka pasur momente kur zvicerani i krisur edhe ka filluar tė vallėzojė, derisa ecjen e tij e ka pėrfunduar nė lartėsinė mbidetare prej 2.943 metrash.

Nock e ka pėrdorė kėtė akrobacion tė tij pėr tė mbledhur mbi 19.000 dollarė pėr qėllime bamirėsie.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ecė nėpėr litar nė 2.943 metra lartėsi   Wed Sep 02, 2009 2:02 pm

oooo shume info te mira po jep telegrafi.com bee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ecė nėpėr litar nė 2.943 metra lartėsi   Wed Sep 02, 2009 4:15 pm

shum tmira pi jep telegrafi....vallla...bravo i qoft..-se skom qka me mshef!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Ecė nėpėr litar nė 2.943 metra lartėsi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ecė nėpėr litar nė 2.943 metra lartėsi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hatellari: Si e "lidha" diktatorin me litar
» Petrit Rudi:Ish eprori i lartė i UĒK-sė ka njė porosi pėr Hashim Thaqin me kompaninė pronto!
» Sa mė shumė kohė qė do tė kalojė, aq mė shumė do tė rritet e lartėsohet gjeniu i kombit Dr. Ibrahim Rugova

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: