ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Church planifikon rikthimin muzikor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Church planifikon rikthimin muzikor   Mon Aug 31, 2009 8:26 pm

Kėngėtarja britanike, Charlotte Church, ėshtė duke u pėrgatitur pėr rikthim nė top lista, pavarėsisht se nuk ka ende njė marrėveshje incizimi.
Ish-ylli i muzikės klasike bėri famė si 12-vjeēare dhe mė vonė lansoi karrierė nė muzikėn pop. Ajo shiti gati 11 milionė albume nė gjithė botėn. Por krijuesja e hitit “Crazy Chick”, u nda me kompaninė Sony BMG nė vitin 2006, dhe mė vonė u bė nėnė.

Tash pas tre viteve, Church planifikon t’i kthehet muzikės pop, dhe shfrytėzon vendlindjen e saj Uellsin pėr tė realizuar incizimet e reja.

“Nuk e di kur do tė del. Jam duke e incizuar me artistė lokal, pėr momentin. Ata e fusin zemrėn dhe shpirtin nė tė, derisa muzicientėt nga Londra, ata vetėm dėshirojnė ta pėrfundojnė dhe tė kalojnė nė punėn tjetėr”, ka thėnė kėngėtarja.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Church planifikon rikthimin muzikor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: