ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Fox zbulon sekretin e fuqisė femėrore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Fox zbulon sekretin e fuqisė femėrore   Wed Sep 02, 2009 1:33 pm

Megan Fox beson se femrat janė mė dominonte nė lidhje sepse “Zoti ua ka falė vagjinat”.
Aktorja e filmit “Jennifer's Body” thotė se meshkujt udhėhiqen nga seksi, prandaj femrat ose gratė e tyre mund ta shfrytėzojnė kėtė pėrparėsi.

“Femrat e kanė fuqinė sepse kanė vagjina. Nėse je nė njė lidhje heteroseksuale dhe je femėr, ti fiton”, thotė njėra nga femrat mė seksi nė botė.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Fox zbulon sekretin e fuqisė femėrore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kurizitet kosovar: Sabri Azemi zbulon zmadhuesin mekanik
» Berisha nė Kosovė marrėveshje ndėrshtetėrore
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Skėnder R. Hoxha: Kultura shpirtėrore e Dushkajės (IV)
» Skėnder R. Hoxha: Poezia pėr fėmijė e Hasan Hasnait - tema e motive

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: