ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 horoskopi ditor 2.shtator.09

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: horoskopi ditor 2.shtator.09   Wed Sep 02, 2009 1:37 pm

Dashi
Puna: Punoni me orar
Shėndeti: Ftohje
Dashuria: Duhet mė shumė pėrkushtim
Demi
Puna: Pranoni pėrgjegjėsitė
Shėndeti: Pa probleme tė theksuara
Dashuria: Kushtoni mė shumė kohė partnerit


Binjakėt
Puna: Mundi juaj do tė shpėrblehet
Shėndeti: Kujdes ushqimin
Dashuria: Jeni nė momente tė mira
Gaforrja
Puna: Probleme me financa
Shėndeti: Dhimbje kaluaes nė bark
Dashuria: Do tė pėrjetoni diēka tė bukur


Luani
Puna: Nevojitet angazhimi juaj
Shėndeti: Shmangni stresin
Dashuria: Jepni mė shumė se merrni
Virgjėresha
Puna: Do tė jeni meritor pėr suksesin e kompanisė
Shėndeti: Kokėdhimbje
Dashuria: Stabilitetit shtoni edhe pakėz romancė


Peshorja
Puna: Probleme qė kėrkojnė zgjidhje tė shpejtė
Shėndeti: Kujdes tė ftohtit
Dashuria: Gjėrat po pėrmirėsohen
Akrepi
Puna: Jini mė tė vendosur nė kėrkesat qė parashtroni
Shėndeti: Rrezikoheni nga gripi
Dashuria: Do tė kthehen disa problem tė tė kaluarės


Shigjetari
Puna: Pėrfitimi do tė vijė mė vonė
Shėndeti: Ftohje e lehtė
Dashuria: Qėndroni bashkė me partnerin
Bricjapi
Puna: Angazhohuni mė tepėr
Shėndeti: Dhimbje nė muskuj
Dashuria: Pėrkushtojuni lidhjes


Ujori
Puna: Dalėngadalė po fitoni vetėbesim
Shėndeti: Dilni nė natyrė
Dashuria: Keni nevojė pėr mė shumė liri
Peshqit
Puna: Merita juaj do tė shihet
Shėndeti: Relativisht mirė
Dashuria: u presin ēaste lumturie

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
horoskopi ditor 2.shtator.09
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» FOTO TĖ MUAJIT SHTATOR 2015

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: