ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Cruz synon rikthimin nė Spanjė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Cruz synon rikthimin nė Spanjė   Wed Sep 02, 2009 10:24 pm

Aktorja Penelope Cruz, synon rikthim nė kinemanė spanjolle, kur tė jetė shumė e vjetėr pėr Hollywoodin, pasi krijuesit evropian tė filmave janė mė pak tė varur nga mosha.
Ylli i filmit “Vicky Cristina Barcelona”, thotė se ajo dėshiron tė plaket hijshėm dhe zotohet se dot ė qėndrojė larg ndėrhyrjeve kozmetike.

“Shpresoj se do tė jem nė gjendje tė punoj gjithė jetėn, madje edhe kur tė plakem. Ėshtė mė lehtė ta bėsh atė nė Evropė se sa nė Amerikė, pasi nė Amerikė ėsh mė vėshtirė pėr aktoret e moshuara tė gjejnė punė”, ka thėnė Cruz.

“Por falėnderoj Zotin qė kemi njerėz nė Spanjė si miku im Pedro Almodovar, i cili do tė angazhoj edhe aktore tė tė gjitha moshave, dhe, nėse ai i pėlqen, ai do tė vazhdojė t’i angazhojė deri nė moshėn 80-vjeēare. Ėshtė mė e mirė se sa tė jesh e obsesionuar me rininė”, ka shtuar aktorja.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Cruz synon rikthimin nė Spanjė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: