ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Njė fans i Cooper bie nga ballkoni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Njė fans i Cooper bie nga ballkoni   Sun Sep 06, 2009 3:16 am

Njė fans fatlum i Alice Cooper i ka shpėtuar vdekjes nė Zelandėn e Re, kur kishte rėnė nga njė ballkon gjatė njė koncerti nė Auckland.
Tė enjten mbrėma, rokeri po performonte nė Aotea Centre tė Aucklandit, kur njėri nga pjesėmarrėsit nė koncert kishte rėnė nga njė ballkon mbi publikun.

“New Zealand Herald News” njofton se ekipet paramjekėsore kishin reaguar menjėherė, mirėpo fansi qė kishte rėnė dhe njerėzit mbi tė cilėt ishte rrėzuar, fatmirėsisht nuk ishin lėnduar.

Ende nuk dihet nėse ai ishte rrėzuar ose kishte kėrcyer me qėllim nga ballkoni.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Njė fans i Cooper bie nga ballkoni   Sun Sep 06, 2009 7:19 pm

uuh keq valla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Njė fans i Cooper bie nga ballkoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: