ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Bush e Schwarzenegger kampionė tė shprehjeve konfuze

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Bush e Schwarzenegger kampionė tė shprehjeve konfuze   Fri Sep 11, 2009 6:20 pm

Ish presidenti amerikane George W. Bush ka fituar nė anketėn nė tė cilėn ėshtė shpallur kampion i shprehjeve konfuze nė gjuhėn angleze.
Bush, i cili “ėshtė bėrė i famshėm” pėr deklaratat e tija tė pakontrolluara, ka fituar mė sė shumti vota nga 4.000 pjesėmarrėsit e anketės sė internetit “Fushata pėr gjuhė angleze tė qartė".

Titullin ia ka sjellė mendimi i tij i paharruar nė Washington gjatė vitit 2004, e cila thotė se: "Armiqtė tonė zbulojnė, kanė shumė resurse. Sikur edhe ne. Asnjėherė nuk ndalojnė sė shpikuri mjete tė reja pėr t’i bėrė dėm vendit tonė dhe bashkėkombėsve tonė. Sikur edhe ne".

Ish aktori dhe guvernatori aktual i Kalifornisė, Arnold Schwarzenegger, ėshtė gjetur nė vendin e dytė me deklaratėn e tij tė pazakontė gjatė fushatės zgjedhorė tė vitit 2003: "Mendoj se martesa homoseksuale do tė duhej tė jetė martesė nė mes tė mashkullit dhe femrės".

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bush e Schwarzenegger kampionė tė shprehjeve konfuze
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Palin, Personi i Vitit - Bush, Personi i Dekadės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: