ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Macja mbijeton 26 ditė nėn gėrmadha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Macja mbijeton 26 ditė nėn gėrmadha   Fri Sep 11, 2009 6:21 pm

Njė mace, kafshė shtėpiake e njė gruaje nga shteti amerikan Ohio ėshtė gjetur e gjallė nėn gėrmadha, 26 ditė pas zjarrit nė ndėrtesėn nė tė cilėn jetonte.
Sandy LaPierre thotė se ka besuar qė macja e saj njėvjeēare me emrin Smoka tė ketė pėsuar nė zjarrin e 10 gushtit nė Franklin, 48 kilometra nė veri tė Cincinnatit. Zjarri kishte shpėrthyer nė ndėrtesėn nė tė cilėn gruaja po jetonte nė katin e dytė.

Gjatė largimit tė mbetjeve tė ndėrtesės me 4 shtator, punėtorėt kanė parė macen Smoky nė gėrmadha. Ajo ishte dobėsuar shumė dhe tani han shumė pėr tė kompensuar humbjen, thotė pronarja e saj. Pėrveē vėshtirėsive tė vogla gjatė ecjes, mirė ndjehet, ka shtuar pronarja.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Macja mbijeton 26 ditė nėn gėrmadha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: