ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Macja e trashė mund tė thyej rekordin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Macja e trashė mund tė thyej rekordin   Fri Sep 11, 2009 6:24 pm

Njė burrė kinez beson se macja e tij prej afro 16 kilogramėsh mund tė jetė mė e rėnda nė botė.
Xu Jirong, nga qyteti Qingdao i krahinės veriore kineze Shandong, thotė se macja e tij e emėruar Chubby ka belin mė tė madh se njė vajzė.

"Ajo shton mė shumė se njė kilogram pėr ēdo vit. Dyshoj se problemi qėndron pėr faktin se ajo preferon shumė mė shumė mishin e derrit sesa tė peshkut", u ka thėnė ai medieve lokale.

"Ajo mund tė gėlltis katėr deri nė copa mish derri brenda pak minutash", ka shtuar ai.

Megjithatė, Xu thotė se Chubby ėshtė mace rojtare.

"Ajo sulmon secilin tė panjohur i cili vjen nė banesėn time duke i grithur, Chubby ėshtė bukur tmerruese", ka shtuar Xu tė cilit veterinari i ka rekomanduar qė macen ta vendos nė dietė ushqimi

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Macja e trashė mund tė thyej rekordin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!
» Qetėsinė e kam trashėguar nga im atė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: