ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Kurorėzim me mė pak se njė dollarė nė vetėshėrbim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Kurorėzim me mė pak se njė dollarė nė vetėshėrbim   Fri Sep 11, 2009 6:24 pm

Pėr shkak tė krizės ekonomike globale, njė vetėshėrbim nė Los Angeles ka ofruar tė kurorėzojė ēiftet me ēmim nė tė ulėt se njė dollarė.
Zinxhiri i dyqaneve "Just for 99 cents" do tė shėnojė 9 shtatorin, ditėn e nėntė tė muajit tė nėntė tė vitit 2009, ashtu qė sot nė lokalin e vet nė Bulevardin e Mugėtirės, nė zemėr tė Hollywoodit, do tė kurorėzojė ēiftet pėr vetėm 0.99 euro.

Ēiftet nga pronarėt do tė fitojnė 99.99 dollarė dhe me limuzina do tė dėrgohen nė "njė vend romantik” nė Hollywood, por nuk ėshtė thėnė se pėr ēfarė vendi bėhet fjalė.

Zinxhiri i dyqaneve, nė kuadėr tė promovimit tė vet, do t’i dhurojė nga 999.99 dollarė ēdo fėmije tė lindur mė 9 shtator, me kusht qė tė jetė me peshė prej 4.3 kilogramėsh.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 20
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: Kurorėzim me mė pak se njė dollarė nė vetėshėrbim   Fri Sep 11, 2009 8:32 pm

flm...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kurorėzim me mė pak se njė dollarė nė vetėshėrbim   Mon Sep 14, 2009 3:46 pm

sps...

oj serafin oj zemer bone firmen ma te vogel se shume e madhe..
ti e din ma mire veq!!! me fal qe u perziva

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kurorėzim me mė pak se njė dollarė nė vetėshėrbim   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kurorėzim me mė pak se njė dollarė nė vetėshėrbim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: