ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Familja nga Tajlanda jeton me 4.600 akrepa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Familja nga Tajlanda jeton me 4.600 akrepa   Fri Sep 11, 2009 6:29 pm

Suang Puangsri ka pėrshtatur shtėpinė e tij nė krahinėn Uttaradit, 600 kilometra nė veri tė Bangkokut, pėr bashkėjetesė me kafshė tė pazakonta, rreth 4.600 akrepa.
Njė pjesė e shtėpisė nė tė cilėn jeton 38-vjeēari tajlandez me familjen e tij ėshtė pėrgatitur me degė pemėsh dhe gurė qė kėto qenie tė ndjehen sa mė rehatshėm.

Si dėmshpėrblim pėr prishjen e rehatisė sė familjes pėr shkak tė akrepave Puangsri ka vendosur tė ndėrmerr njė hap nė shenjė pajtimi. Akrepat janė ushqim i popullarizuar nė Tajlandė, prandaj, pos pėr ushqimin e familjes, ai i ka kultivuar edhe pėr shitje nėpėr restorantet lokale.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: Familja nga Tajlanda jeton me 4.600 akrepa   Fri Sep 11, 2009 8:32 pm

bien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Familja nga Tajlanda jeton me 4.600 akrepa   Fri Sep 11, 2009 9:28 pm

siii

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Familja nga Tajlanda jeton me 4.600 akrepa   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Familja nga Tajlanda jeton me 4.600 akrepa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Don Lush Gjergji: Familja shqiptare dikur dhe
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (VI)
» Familja Kajana, 100 vjet e persekutuar nga xhonturqit dhe komunistėt
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Qerim Pllana:Njė vepėr e cila pėrjetėsishtė jeton pėrjetėsinė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: