ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 E ėma me ngjyrė me tre fėmijė albinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: E ėma me ngjyrė me tre fėmijė albinė   Fri Sep 11, 2009 6:36 pm

Po, edhe kjo ndodhė. E ėma me ngjyrė “i ka lėnė gojėhapur” shkencėtarėt pasi qė ka lindur tre fėmijė albinė.
Braziliania Rosemere Fernandes de Andrade dhe partneri i saj Joao janė me prejardhje afro-amerikane. Megjithatė, tre nga fėmijėt e tyre qartazi kanė ngjyrė tjetėr tė lėkurės, shkruan Daily Mail.

Profesori i gjenetikės Valdir Balbino, nga Universiteti Federal Pernambuco, thekson se ky rast ėshtė shumė i rrallė, posaēėrisht nėse merret parasysh qė dy fėmijėt tjerė tė cilėt ky ēift ka janė me ngjyrė tė zezė.

Familja jeton nė Olinda nė veriperėndim tė Brazilit, derisa fėmijėt e tyre albinė ēdo ditė pėrqeshėn nga kolegėt e tyre tė shkollės pėr shkak tė ngjyrės.


_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: E ėma me ngjyrė me tre fėmijė albinė   Fri Sep 11, 2009 8:24 pm

flm edona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: E ėma me ngjyrė me tre fėmijė albinė   Fri Sep 11, 2009 9:30 pm

sps Serafina..

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: E ėma me ngjyrė me tre fėmijė albinė   Sat Sep 12, 2009 1:29 pm

ska gjee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: E ėma me ngjyrė me tre fėmijė albinė   Sun Sep 13, 2009 11:06 pm

sa e qwuditshme kjo???!!

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: E ėma me ngjyrė me tre fėmijė albinė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E ėma me ngjyrė me tre fėmijė albinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» U lirua Albin Kurti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: