ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 As treni i shpejtė nuk ia prish gjumin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: As treni i shpejtė nuk ia prish gjumin   Tue Sep 15, 2009 10:21 pm

Francezin e ri i cili ka fjetur nė mes tė binarėve nuk ka mundur ta zgjojė nga gjumi as treni i shpejtė i cili ka kaluar mbi tė, e as konduktori i tmerruar i cili ka ardhur tė shoh nėse i riu ėshtė i gjallė apo jo.
Policia franceze ka raportuar se treni super i shpejtė (TGV) ka kaluar mbi tė riun i cili po flinte nė mes tė binarėve pa e gėrvishtur aspak.

Konduktori i udhėtonte nga qyteti Quimper pėr nė Paris e ka vėrejtur mashkullin se si nė bark ishte shtrirė nė mes tė binarėve, afro 10 kilometra nga Vannesa, nė perėndim tė Francės.

Mirėpo treni nuk ka arritur tė ndalet me kohė dhe ka kaluar edhe 800 metra tjera.
Duke zbritur nga treni, konduktori ka parė se mashkulli ishte i gjallė dhe se po provonte kot ta zgjonte nga gjumi i tij i thellė. Zjarrfikėsit tė cilėt kanė arritur nė vend tė ngjarjes e kanė transferuar nė spital ku ai, kur tė kėndellet, do tė jap deklaratė thekson policia.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
As treni i shpejtė nuk ia prish gjumin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Pirro Ēako: Ju rrėfej 25 vitet me Invėn, nuk ia fal lidhjen e shpejtė me njė burrė tjetėr

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: