ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Theron ‘maniake’ e pastėrtisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Theron ‘maniake’ e pastėrtisė   Tue Sep 15, 2009 10:25 pm

Fituesja e ēmimit Oskar, Charlize Theron, vuan nga njė sėmundje maniakore e cila e ka bėrė atė ‘tė varur’ nga pastėrtia dhe ajo nuk mund tė funksionojė kur shtėpia e saj nuk ėshtė e pastėr.
“Kam probleme serioze, ėshtė njė ērregullim i vėrtetė dhe miliona njerėz sot vuajnė nga kjo. Ėshtė njė ērregullim obsesiv-maniakor. Kam ca prej kėsaj”, ka thėnė Theron.

“Nuk bėj llogaritje ose diēka tė tillė, por kam njė problem tė vėrtetė me kaosin. Nuk kam asgjė kundėr, por thjesht nuk mė pėlqen kur kaosi mbulohet. Kam problem me dollapėt e ērregullt dhe njerėzit qė vetėm i gjuajnė gjėrat aty dhe e mbyllin derėn. Nuk mund ta duroj kėtė. Nuk mund tė qėndroj nė shtrat dhe tė mendoj se kam lėnė keq diēka”, ka shtuar aktorja.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Theron ‘maniake’ e pastėrtisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: