ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Cruise pėrjashtohet si opsion nė filmin e Ledger

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Cruise pėrjashtohet si opsion nė filmin e Ledger   Tue Sep 15, 2009 10:28 pm

Cruise pėrjashtohet si opsion nė filmin e Ledger
Regjisori Terry Gilliam ka refuzuar qė aktori Tom Cruise tė jetė pjesė e filmit "The Imaginarium of Doctor Parnassus".
Ylli i filmit “Mission: Impossible” ėshtė shprehur i gatshėm ta zėvendėsojė aktorin e ndjerė Heath Ledger nė filmin e regjisorit Gilliam, mirėpo ky i fundit ka thėnė se Cruise nuk ėshtė aktori qė ai kėrkon.

“Dėshiroja aktorė tė cilėt ishin miq tė Ledger. Vdekja e Heath ka krijuar njė situatė, e cila kėrkonte zgjidhje tė menēur qė mė ka ēuar tė bėj gjėra qė nuk i kisha parashikuar”, thotė Gilliam.

Regjisori e ka konsideruar kreative mėnyrėn e kompletimit tė filmit me tre aktorė: Johnny Depp, Jude Law dhe Colin Farrell, tė cilėt luajnė tė njėjtin karakter me njė transformim tė lehtė.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cruise pėrjashtohet si opsion nė filmin e Ledger
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: