ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Femrat gėnjejnė pėr vitet, meshkujt pėr gjatėsinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Femrat gėnjejnė pėr vitet, meshkujt pėr gjatėsinė   Tue Sep 15, 2009 10:29 pm

Edhe pse na kanė mėsuar qė nuk guxojmė tė gėnjejmė, megjithatė kėtė e bėjmė tė gjithė, edhe atė jo rrallė.
Kur bėhet fjalė pėr gjinitė, ėshtė treguar se ngjashėm gėnjejnė edhe femrat edhe meshkujt, megjithatė arsyet e gėnjeshtrės janė tė ndryshme.

Rrenat e tė dyja gjinive nė veēanti realizohen gjatė komunikimit ‘online’.

Shumica e femrave tė cilat kanė hyrė nė ndonjė faqe interneti pėr tė njoftuar partnerin, thonė se shumica e meshkujve i ka gėnjyer pėr gjatėsinė e tyre.

Nga ana tjetėr, meshkujt pohojnė se shumica e femrave nė profilin e tyre kanė vendosur fotografi tė realizuara disa vite mė herėt ashtu qė tė duken mė tė reja.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Femrat gėnjejnė pėr vitet, meshkujt pėr gjatėsinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Kronologjia e ngjarjeve qė nga vitet 600 para Krishtit deri mė sot
» Diana Bunjaku:A i dhunuan femrat gardianėt hungarez!?
» 45 fotografi tė Manhattan nė vitet e 40'ta (Foto)
» Pirro Ēako: Ju rrėfej 25 vitet me Invėn, nuk ia fal lidhjen e shpejtė me njė burrė tjetėr

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: