ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Blogerja kėrkon 100 meshkuj ta puthin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Blogerja kėrkon 100 meshkuj ta puthin   Wed Sep 16, 2009 5:39 pm

Ambicia e njė femra nga Tajvani e cila jeton nė Paris qė njėqind meshkuj ta puthin brenda natės ėshtė bėrė sensacion nė internet, pasi qė kjo aventuriere nė blogun e saj tė internetit ka publikuar detajet e misionit tė saj.
Yang Ya-ching, studentja 27-vjeēare nė akademinė e muzikės nė kryeqyteti francez, deri mė tani ka arritur t’i sigurojė 54 puthje, e pėr tė dėshmuar kėtė, nė blogun e saj ka publikuar edhe fotografitė e kėtyre takimeve.

Nė mesin e njerėzve tė cilėt kanė marrė pjesė nė projektin e saj kanė qenė punėtorė fabrike, manekinė, turistė italian, ushtarė...

"Mė ka lindur kjo ide para tri vitesh”, ka shkruar ajo nė blog. "Tri nga katėr miqtė e mi tė cilėt kanė kuptuar pėr planin mė kanė tėrhequr vėmendjen se mė parė do tė isha e tradhtuar, sesa e puthur", ka shtuar ajo.

Yang, e cila planifikon tė shkruaj njė libėr pėr kėtė pėrvojė, ka tėrhequr 1.97 milionė vizitorė nė blogun e saj, shkruan agjencia e lajmeve AFP.

Dikush i ka bėrė pyetje nė blog nėse frikėsohet se mund tė preket nga ndonjė sėmundje, e ajo ėshtė pėrgjigjur: "Jo, sepse sa mė shumė qė ke frikė, aq mė pak tė gjen".

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Blogerja kėrkon 100 meshkuj ta puthin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FĖMIJĖVE KĖRKON PĖRKUSHTIM
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: