ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 ‘Vrasėsja’ Megan Fox

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: ‘Vrasėsja’ Megan Fox   Wed Sep 16, 2009 5:41 pm

Megan Fox e ka kėrcėnuar tė dashin e saj se do ta vrasė gjatė zėnkave.
Njėra nga femrat mė tė bukura nė botė, ka treguar se nevrikoset aq shumė me tė dashurin e saj Brian Austin Green, saqė e ka kėrcėnuar e do ta vrasė.

Aktorja 23-vjeēare ka shpjeguar pėr revistėn “Rolling Stone” se temperamenti i saj ėshtė shumė i keq, prandaj i ka thėnė tė dashurit tė saj qė tė mos i flasė nė momentet kur ajo ėshtė e nevrikosur sepse mund ta vrasė.

Ajo ka frikė se mund ther me diēka kur ėshtė nė kulmin e nervozės, dhe pėr kėtė arsye i ka kėrkuar atij tė tėrhiqet nė momente tė tilla.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
‘Vrasėsja’ Megan Fox
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Bajram Gecaj, Milaim Zekės: Kush janė vrasėsit e Malokut, Krasniqit, Zemės, Mustafės...?
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TĖ JETOHET NĖ NJI SHOQĖRI KU VRASĖSIT E BURRAVE TĖ SHQUAR SHQIPTARĖ SORROLLATEN LIRSHĖM?
» Kush janė vrasėsit e Ahmet Krasniqit, Ilir Konushecit, Agim Ramadanit...
» Tė krijosh do tė thotė tė vrasėsh vdekjen

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: