ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Williams i gatshėm pėr t’u bėrė baba

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Williams i gatshėm pėr t’u bėrė baba   Wed Sep 16, 2009 5:42 pm

Williams i gatshėm pėr t’u bėrė baba
Robbie Williams ėshtė aq i dashuruar me aktoren amerikane Ayda Field, sa dėshiron qė ajo tė bėhet nėnė e fėmijės sė tij.
“Familja ėshtė nė agjendėn time, vėrtet dua ca majmunė tė vogėl tė sillen vėrdallė. Ėshtė ēėshtje kohe. Unė jam 35-vjeēar dhe ėshtė njė periudhė e mirė, andaj kemi thėnė, ‘Le ta bėjmė!’,”, ka thėnė Williams.

“Ndjehem mė ndryshe tash qė e kam takuar Ayda-n. Harxhoni shumė energji nė lidhje tė gabuara. Por ajo kujdeset tė jetė vetja dhe ka qenė edhe mė e dashur me mua qė kur jemi njohur”, ka shtuar kėngėtari.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Williams i gatshėm pėr t’u bėrė baba
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: