ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Jim Carrey ‘martohet’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Jim Carrey ‘martohet’   Wed Sep 16, 2009 5:43 pm

Aktori Jim Carrey ėshtė ‘martuar’ me tė dashurėn e tij Jenny McCarthy nė njė ceremoni zotimi nė Malibu.
Dyshja, tė cilėt janė nė lidhje qė nga viti 2005, kanė zhvilluar njė ceremoni zotimi tė dashurisė, pėr tė qenė sė bashku pėrgjithmonė.

“Zotimi nė themel thoshte se ata do tė jenė ‘gjithmonė nė dashuri’ me njėri-tjetrin dhe se gjithmonė do tė jenė sė bashku. Pėr tė dy, ishte po aq e mirė sa njė ceremoni martese”, ka thėnė burimi.

Dyshja premtuam dashurinė pėr njėri-tjetri nė ballė tė familjes dhe miqve, para se tė udhėtojnė nė versionin e tyre tė muajit tė mjaltit.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jim Carrey ‘martohet’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E tmerrshme: 36 vjeēari martohet me tė miturėn 6 vjeēe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: