ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 qka keni te thoni per festen?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 18
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: qka keni te thoni per festen?   Mon Nov 03, 2008 11:22 am

qka keni te thoni per festen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 22
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: qka keni te thoni per festen?   Wed Nov 19, 2008 5:36 pm

drenusha kjo tem xemel eshte dy her mbylle njeren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: qka keni te thoni per festen?   Sat Nov 22, 2008 9:47 pm

e mir ish :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: qka keni te thoni per festen?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
qka keni te thoni per festen?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gėzuar tė gjithė Besimtarėve Shqiptarė tė Krishter, festen e Pashkėve - Ringjalljen dhe ngritjen e Jezusit ne qiell !
» 28 Nėntori ėshtė dita e ēlirimit tė Shqipėrisė
» URIME FESTA E SHĖN NIKOLLĖS
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: