ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 PlayStation 3 Slim prej tani nė ngjyra tė ndryshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: PlayStation 3 Slim prej tani nė ngjyra tė ndryshme   Wed Sep 16, 2009 5:51 pm

Kompania ColorWare, e njohur pėr ngjyrosjen e pajisjeve elektronike nė ngjyra jostandarde, ka futur nė duart e saj edhe konzolėn e re tė lojėrave tė kompanisė Sony.
Ka qenė vetėm ēėshtje kohe se kur ColorWare do tė ofrojė konzolėn e re PS3 Slim nė ngjyrat sipas dėshirave tė pėrdoruesve. Kėtė gjė e kanė bėrė edhe konzolėn origjinale PlayStation 3 prandaj ky ka qenė hapi logjik i radhės.

ColorWare pasi qė tė ketė ngjyrosur pajisjen shton edhe shtresėn kundėr gėrvishtjeve, prandaj PlayStation 3 Slim i punuar prej tyre do tė mund tė ishte mė i mbrojtur edhe se origjinali.

Ēmimi i njė ngjyrosje tė tillė ėshtė 149 dollarė, me kusht qė ai e porosit t’i bart shpenzimet e dėrgesės tek ColorWare dhe mbrapsht, derisa mund tė blihet edhe konzola e re me ngjyra tė zgjedhura dhe tė paguhet pėr 449 dollarė.

Pėr fat tė keq, nė ColorWare tani pėr tani pranojnė vetėm konzolat tė cilat vijnė nga Shtetet e Bashkuara tė Amerikės

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
PlayStation 3 Slim prej tani nė ngjyra tė ndryshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Agim Bacelli:Rrėfimi* Tregim
» Prej nga e ka prejardhjen emri "shqiptar"?
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Sa sheqer mund tė konsumoj njeriu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: