ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Prano Kosovėn nė Facebook

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Prano Kosovėn nė Facebook   Wed Sep 16, 2009 5:53 pm

Anėtarėt e forumit tė internetit “Webmaster Kosova” kanė nisur njė projekt me qėllim tė njohjes sė Kosovės online.
Aktualisht PranoKosoven.com do t’i dedikohet njohjes sė Kosovės nė rrjetin e njohur online pėr shoqėrim Facebook, ku deri mė 30 shtator do tė mblidhen nėnshkrime dhe atėherė, kėtij shėrbimi do t’i drejtohet njė e-mail me kėrkesė zyrtare nga projekti PranoKosoven.com.

Versioni nė gjuhėn angleze www.AcceptKosovo.com do tė jetė online mė 14 shtator, pasi qė aty do tė ketė informata mė tė shumta dhe duhet tė pėrshtatet pėr vizitorėt e huaj.

Projekti si i tillė ka pėr qėllim tė jetė afatgjatė. Peticioni primar do tė jetė qė Facebook ta njeh Kosovėn, derisa do tė vazhdohet me tė njėjtėn gjė edhe pėr shėrbimet tjera online si: Hotmail, Gmail, Twitter etj.

Ideatorėt besojnė se do t’ia arrijnė qėllimit tė tyre dhe thonė se nuk do tė rehatohen derisa ēdo faqe re e internetit e cila krijohet tė ketė nė listėn e shteteve edhe Republikėn e Kosovės. Ideja ka rrjedh nga Besnik Hajredini dhe Qėndrim Ahmetaj para dy muajsh tė cilėt apelojnė pėr mbėshtetje nė qėllimin e tyre.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Prano Kosovėn nė Facebook
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Selim Hasanaj: Tė ashtuquejturit ''titist'' dikur nė Kosovė dhe ''Patriotėt luftėtarė'' nė pushtet
» Kadri Tarelli: Dy Heronjtė e Kosovės Haki Taha dhe Bajram Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: