ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Fėmijėt e Beckham do tė punojnė pėr tė jetuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Fėmijėt e Beckham do tė punojnė pėr tė jetuar   Fri Sep 18, 2009 4:44 pm

Victoria Beckham ėshtė e bindur se tre djemtė e saj nuk do tė rriten tė llastuar dhe se ata do tė punojnė shumė pėr tė jetuar.
Kėngėtarja bėri famė me grupin Spice Girls dhe sė fundi ka ngitur edhe karrierė tė suksesshme nė fushėn e modės, derisa burri i saj David Beckham fiton po ashtu miliona duke shkėlqyer nė karrierėn e tij si futbollist.

“Gjaku i tyre do t’i shtyjė tė punojnė! Si unė, si edhe David. Ata nuk do tė jenė fėmijė tė cilėt vetėm do tė ēojnė kohėn kot. Dua qė ata t’i plotėsojnė pasionet e tyre. Mendoj se ėshtė e rėndėsishme qė fėmijėt tė rriten dhe tė kenė respekt pėr veten”, ka thėnė Victoria

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fėmijėt e Beckham do tė punojnė pėr tė jetuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona sė shpejti do tė bėj njė "BOOM" - surprizė !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: