ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Digjet trupi i Patrick Swayze

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Digjet trupi i Patrick Swayze   Sat Sep 19, 2009 4:40 pm

Ylli i ndjerė i filmit “Dirty Dancing”, Patrick Swayze, ėshtė djegur dhe hiri aktualisht mbahet nė zyrėn e avokatit tė tij, thuhet nė certifikatėn e vdekjes sė aktori.
Siē shkruajnė mediat nė internet, mbetjet do tė mbeten nė zyrė derisa gruaja e Patrick, Lisa Niemi, tė urdhėrojė ata tė zhvendosen.

“Patrick Swayze ėshtė djegur dhe gruaja e tij, Lisa, ėshtė duke vazhduar me planet pėr ta shpėrndarė mbetjen e tij nė fermėn nė New Mexico”, shkruan RadarOnline.

Ende ėshtė e paqartė nėse ka plane pėr tė zhvilluar njė pėrkujtim familjar pėr Patrick, i cili humbi betejėn me kancerin pankreatik gjatė tė hėnės, nė moshėn 57-vjeēare.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Digjet trupi i Patrick Swayze
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi - Kosova digjet, Beogradi dhe Tirana krihen!
» Digjet qendra tregtare "Ben-afe"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: